ZNANSTVENA ŠKOLA

SVEOBUHVATNI PRISTUP
ISTRAŽIVANJU ANTROPOGENIH
PRITISAKA NA OKOLIŠ

Organizacijski odbor:

   dr. sc. Martina Furdek Turk

   dr. sc. Željka Fiket

   dr. sc. Maja Ivanić

Znanstvena škola namijenjena je studentima doktorskih studija iz područja prirodnih i biotehničkih znanosti te svim studentima doktorskih studija koji se u okviru izrade doktorske disertacije bave istraživanjem okoliša, ponašanjem i sudbinom zagađivala u okolišu te njihovim biološkim učincima.

Program znanstvene škole obuhvaća niz predavanja koja će polaznicima približiti različite znanstvene pristupe u istraživanju okoliša te naglasiti važnost sustavnog i multidisciplinarnog pristupa u razumijevanju i rješavanju problema okoliša.

Sudionici škole mogu predstaviti svoj znanstveni rad usmenim ili poster izlaganjem.

Predavači:

Posjetite nas na društvenim mrežama

Kontakt osoba: